Kategorija: Foto galerija

Viesītes mūzikas studija sveica Viesītes veselības un sociālās aprūpes centra iemītniekus

14.novembrī  ar muzikālu dāvanu Viesītes mūzikas studija sveica Viesītes veselības un sociālās aprūpes centra iemītniekus. Prieks bija gan klausītājiem, gan arī pašiem dziedātājiem. Paldies, ka esat mums, paldies par katru jaunu, vecu, veselu vai slimu – jūs esat mums vajadzīgi, jo jūs esat daļa Latvijas! Lai Latvijai skanīga dzimšanas diena, lai sirdī miers un viens otram kļūstam daudz tuvāki, kā jebkad! Lai prieks strādāt un darboties, sadzīvot un sadarboties ikvienam dziedošajam bērniņam un viņu vecākiem!  Daudz laimes, Latvija !

Aizvadīti pirmie pagalmu svētki

2018.gada 26.augustā Viesītē, Sporta ielas iekšpagalmā, notika pirmie pagalma svētki ģimenēm ar bērniem. Pagalmā svētki kopā pulcēja vairāk kā 30 bērnus un viņu vecākus.
Pasākuma programmā bērnus izklaidēja un dažādas aktivitātēs iesaistīja pirātu meitenes. Profesionāli animatori aicināja bērnus un vecākus kopīgās rotaļās, stafetēs, bērni meklēja dārgumu lādi, priecājas par burbuļiem un ļāvās sejiņu apgleznošanai.  Apmeklētājiem bija iespēja cienāties pie kopgalda ar līdzpaņemtajiem našķiem, par to, liels paldies, visiem, kas atbalstīja šo ideju. Pasākums guva lielu atsaucību no vietējām ģimenēm, kas liecina par šādu kopīgu pasākumu nepieciešamību. Kā pēc pasākuma teica tā apmeklētāji, tad šādi svētki ir skaists vasaras noslēgums gan bērniem, gan vecākiem.

Elkšņos atklāj projektu “Atīvās atpūtas vietas laukuma labiekārtošana Viesītes novada Elkšņu ciemā”

2018. gada 21. jūlijā Elkšņu pagasta svētku ietvaros ar svinīgu lentas pārgriešanu tika atklāts Lauku atbalsta dienesta administrētais LEADER programmas projekts “Aktīvās atpūtas vietas labiekārtošana Viesītes novada Elkšņu ciemā” Nr. 17-050-AL24-A019.2203-000004. Lentas pārgriešanā piedalījās Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks, Elkšņu pagasta pārvaldnieks Dainis Černauskis un Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunta Dimitrijeva.

Sākas projekts sociālo pakalpojumu pieejamības uzlabošanai

Š.g. 16. maijā Jelgavas reģionālajā tūrisma informācijas centrā notika atklāšanas sanāksme projektam “Sociālo pakalpojumu pieejamības un kvalitātes uzlabošana Vidus-Baltijas reģionā”, kurā piedalījās visi 8 partneri. Viesītes novada pašvaldību pārstāvēja domes priekšsēdētājs Alfons Žuks un projektu administratore Liene Maisaka. Sanāksmi organizēja vadošais partneris Zemgales Plānošanas reģions.  

Lāčplēša dienas lāpu gājiens FOTO

Sēlijas jaunieši piedalās jauniešu apmaiņas projektā Spānijā

14315610_1063786883736839_1764248821_oNo 1.-11. septembrim 17 Sēlijas novadu jaunieši piedalījās jauniešu apmaiņas programmā Ontenyentē, Spānijā “Trash music”. Projektā no Viesītes novada piedalījās Edijs Bērziņš, Viktorija Capa, Krista Kristiāna Upīte un Kristīne Līce. Kopā projektā piedalījās 51 dalībnieks. Viesītes novada pašvaldība bija projekta oficiālais partneris.

Neaizmirstami mirkļi kopā ar tētiem

IMG_0074Jau tradicionāli PII “Zīlīte” tiek svinēta Tēvu diena. Šogad tā katrā grupā tika atzīmēta dažādi. ”Bitīšu” grupas tēti piedalījās grupas labiekārtošanas darbos, savukārt “Zaķīšu” grupā tēti darbojās audzinātāju vadītājās nodarbībās.  “Taurenīšu” grupā ciemojās tētis, kurš visus iepazīstināja un ieinteresēja ar aizraujošu stāstījumu par deltaplāniem, bet “Rūķīšu” grupas tēti kopā ar bērniem svētkus aizvadīja sportiskā garā netradicionālās stafetēs un jautrās aktivitātēs, gūstot neizmērojamu prieku un pozitīvas emocijas.