24.maijā Viesītē notiks otrā Topošo vecāku nodarbība

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/016 “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Viesītes novadā” ietvaros notiek topošo vecāku nodarbības!

17.maijā notika pirmā topošo vecāku nodarbība par šādām tēmām – grūtniecības fizioloģija līdz 20.grūtniecības nedēļai; grūtniecības uzturs/vitamīni; ar grūtniecības saistītās emocionālās pārmaiņas sievietes dzīvē, to pieņemšana.

Viesītes novada pašvaldība aicina novada topošās māmiņas un tēvus, kā arī jaunās māmiņas un tēvus apmeklēt bezmaksas Topošo vecāku nodarbības. Nodarbību cikls sastāv no 4 nodarbībām. Nodarbības vada vecmāte Gaida Dzalbe, nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas (1 akadēmiskā stunda – 45 min).

Nodarbības notiek Viesītes kultūras pils 2.stāvā plkst. 17:00!

  •  Otrā nodarbība 24. maijā, tēma – grūtniecības fizioloģija līdz 21.-32.grūtniecības nedēļai; vingrošana kā relaksācija; pozitīvu emociju uzturēšana; mazuļu kustības.
  • Trešā nodarbība 31. maijā, tēma – grūtniecības fizioloģija līdz 33.-42.grūtniecības nedēļai; dzemdību priekšvēstneši; dzemdību sākums; dzemdību psiholoģija; emocionālā sagatavošanās dzemdībām; dzemdības; tēva vai atbalsta personas loma dzemdību procesā; elpošana un kustības dzemdībās, atslābināšanās un dzemdību pozas; dzemdību “pēc garša”.
  • Ceturtā nodarbība 14. jūnijā, tēma – pēc dzemdību fizioloģija; mātes piens; zīdīšanas fizioloģija un praktiski padomi veiksmīgai zīdīšanai; jaundzimušā adaptēšanās pirmajās stundās pēc dzimšanas; mātes un bērna piesaistes veidošana; bērna vajadzības pirmajā dzīves gadā; mācību video par bērna aprūpi un audzināšanu.

Vairāk informācija zvanot pa tālruni 29383204 (Sandra Nikolajeva).

 Projektu vadītāja L.Maisaka

print