Oktobris Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā aizvadīts notikumiem bagāts

Oktobra mēnesis Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā bijis notikumiem bagāts. Pie mums bija “Labo vārdu diena”, kurā bērniem un jauniešiem bija jāpasaka kaut kas labs gan par sevi, gan par citiem. Izbaudījām jaukas kino pēcpusdienas. Spēlējām dažādas spēles. Aktīvi spēlējam novusu un galda tenisu, kā arī galda spēles. Protams, neizpalika arī aktīvā rosīšanās pa JIC virtuvi, kur šajā mēnesī gatavojām gardas plānās pankūkas.

Oktobra mēnesī bērnu un jauniešu patīkamākā un jautrākā aktivitāte bija gatavošanās Helovīniem. Šogad negrebām īstus ķirbjus, bet gan taisījām tos no papīra, lai ikvienam būtu iespēja aiznest savu ķirbīti uz mājām. Kā arī veidojām dekorācijas un krāsojām laternas, ko ielikt savas mājas logā, kā Helovīna vēstnesi.

Mēnesi noslēdzām ar jautājumiem – “Kas ir Helovīni” un “Ko tu zini par Helovīniem”? Uzzinājām daudz interesantus faktus, tādus kā – smagākā ķirbja rekords pasaulē ir 1190,68 kg, bet Latvijā – 574 kg. Un to, ka ātrākais ķirbju grebšanas rekords ir vien 24,03 sekundes. Biju ļoti pārsteigta par to cik daudz bērni zina par helovīniem, pat to, ka pie mums helovīni tiek dēvēti par Visu svēto dienas priekšvakaru. Paldies visiem, kas piedalījās un izrādīja interesi. Tiekamies Novembrī.

Sekot informācijai varat: viesite.lv, facebook.com mājas lapā: “Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs”.

Viesītes JIC jaunatnes darbiniece L.Liepiņa

print