Izsludināta pieteikšanās Sēlijas jauniešu dienai Jēkabpils novadā

Esi 13-25 gadus vecs jaunietis? Vēlies aktīvi pavadīt augusta piektdienu? Vēlies sadraudzēties ar Sēlijas novadu apvienības (Jēkabpils, Aknīstes, Ilūkstes, Salas, Neretas, Jaunjelgavas, Viesītes novads) un Krustpils novada jauniešiem? Noteikti šis piedāvājums būs piemērots tieši Tev!

Šī gada 14.augustā esi aicināts piedalīties “Sēlijas novadu jauniešu dienā 2020”. Visas aktivitātes notiks Jēkabpils novadā, Dunavas pagastā, Dunavā – Dunavas skolas pagalmā. Tā kā tiks organizēts kopīgs transports no Viesītes novada un vietu skaits uz pasākumu ir ierobežots, tad nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās. Pieteikties vari līdz 10.augustam rakstot uz tālruņa numuru 22000801 vai e-pastu – jic@viesite.lv .

Programma:

No 14:30 līdz 15:00 sagaidīsim visus jauniešus

No 15:00 līdz 19:00 būs lieliska iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs (gan sportiskās, gan intelektuālās, gan neformālās)

No 19:00 līdz 19:40 nepalaid garām neformālu lekciju ar paraugdemonstrējumu par veselīgu dzīvesveidu

20:00 gaidīsim Tevi uz apbalvošanu un pēc tās būs aizraujoša iespēja izpausties dzīvās mūzikas pavadījumā!

Ieteikums –

Tā kā diena solās būt aktīva un viss notiks brīvā dabā, droši ņem līdzi ko pārvilkt pēc sportiskajām aktivitātēm! Visas dienas garumā būsim priecīgi redzēt krāsainus jauniešus un priecīgas sejas! Mēs nevaram apsolīt saulainu un komfortabli siltu dienu, tādēļ esi gatavs jebkādiem laikapstākļiem, kā arī neaizmirsti saudzēt sevi no mošķiem un saules stariem!

Ja tu neesi sasniedzis vai tieši otrādi, esi jau pārsniedzis 13-25 gadu vecumu, nekreņķējies! Esi aicināts pieteikties kā brīvprātīgais palīgs! Tavs darbs noteikti tiks augstu vērtēts, kā arī varēsi pasākumu vērot no sava skatu punkta.

Ja ir vēlme pieteikties darboties brīvprātīgi vai arī ir radušies jautājumi, droši zvani vai raksti 29354160 (Anastasija), jl@jekabpilsnovads.lv .

 !Neaizmirsti!

!!!Rūpēsimies par savu un apkārtējo veselību un ievērosim valstī noteiktos ierobežojumus, distancēšanos un drošības pasākumus!!!

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Materiāli informatīvā nolūkā var tikt publicēti novadu mājaslapās, informatīvajos izdevumos vai citos sociālajos tīklos.

print