Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina piedalīties zīmējumu konkursā

Straujiem soļiem tuvojas krāsainie pavasara svētki – Lieldienas. Ņemot vērā šī brīža ierobežojumus un ārkārtējo situāciju valstī, satikties klātienes kopīgos pasākumus nav iespējams. Tomēr, lai padarītu krāsaināku Lieldienu gaidīšanas laiku, Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu Viesītes novada bērnu un jaunieti piedalīties zīmējumu konkursā “Manas Lieldienas”.

Kas jādara?

  • Lai piedalītos konkursā, ir jāuzzīmē mākslas darbs jebkurā tehnikā (ar krītiņiem, guašām, zīmuļiem utt.) uz A4 vai A3 formāta lapas, kur attēlotas Tavas asociācijas ar Lieldienām jeb Tavas Lieldienas. Lapas otrā pusē obligāti uzraksti vārdu, uzvārdu un vecumu.

Līdz kuram datumam norisinās konkurss?

  • Konkurss norisināsies no 15.marta līdz 31.martam (ieskaitot).

Kur iesniegt gatavos mākslas darbus?

  • Darbus vari iesniegt Viesītes JIC (Smilšu ielā 2, no bibliotēkas puses, trešajā stāvā) personīgi. Pie  JIC centra durvīm ir izveidota pastkastīte, kur var ielikt gatavo darbiņu. 

Digitalizētas darbu kopijas Lieldienu laikā izvietosim JIC Facebook lapā. Ja Tev kāds darbiņš iepatīkas, spied “patīk” zem bildes.

Darbs, kas būs saņēmis visvairāk “patīk”, saņems saldu pārsteigumu no Lieldienu zaķa. Tāpat arī savu darbu varēsi ieraudzīt Viesītes Kultūras pils logos Lieldienu izstādē.

Jāpiebilst, ka ikvienam dalībniekam par piedalīšanos būs salds našķis, kad dosies pakaļ savam darbam.

Ja ir kādi jautājumi raksti uz JIC e-pastu jic@viesite.lv vai zvani uz telefona numuru 22006725.

Lai top krāsaini darbi!

Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centra komanda

print