Aicinām pieteikties Viesītes novada amatniekus un mājražotājus kontaktbiržai Jelgavā

Viesītes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa organizē kopīgu Viesītes novada amatniekus un mājražotājus dalību Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbiržā š.g. 12. decembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā.

Kopīgam transportam,  nokļūšanai uz šo pasākumu, pieteikties  līdz š.g. 14.novembrim sūtot e-pastu: liene.maisaka@viesite.lv vai zvanot 26691248, norādot savu vārdu, uzvārdu un kāda veida produkciju piedāvāsiet. 

Zemnieku saimniecība „Vilciņi” ir uzsākusi ražot papildbarību mājputniem

Pēc vairāku gadu darba putnkopības nozarē, izstrādājām papildbarības sastāvu mājputniem. Pārbaudot to uz savu mājputnu saimi, secinājām, ka mūsu izvēlētais sastāvs dod labus rezultātus, jo vairāku gadu garumā saimniecībā barojam savus putnus ar šo papildbarību – priecē putnu veselība, izdētais olu daudzums un spriganie cālīši, pīlēni un zoslēni. Iesākumā izēdinājām nepieciešamo daudzumu kopā ar mīksto barību, protams, bija vēlme atvieglot barības sagatavošanas procesu, līdz ar to uzsākām granulēšanu. Tagad barojam kombinācijā ar graudiem.

Viesītes novads pārstāvēts “Uzņēmēju dienas” 2018 Aizkrauklē

Š.g. 17. martā Aizkraukles Sporta centra telpās aizvadīta „Uzņēmēju diena”, kurā jau sesto gadu piedalās arī Viesītes novada pašvaldība kopā ar sava novada uzņēmējiem un mājražotājiem. Uzaicinājumam kopīgi veidot vienotu novada stendu šogad atsaucās 6 novada uzņēmēji.

Vietējie ķiploki- pārtikai, stādīšanai, dāvanai