Smilšu ielas Viesītē pārbūve

Lai uzlabotu satiksmes drošību gājējiem un autobraucējiem, kā arī veidotu vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi marta beigās tika uzsākta Smilšu ielas Viesītē atsevišķu posmu seguma atjaunošana un ietves izbūve.

Latvijā ievērojami mākslinieki piedāvā savus mākslas darbus brīvdabas tirdziņā Viesītē

Vidusdaugavas Televīzijas sižets par Latvijas radošo personību brīvdabas tirdziņu “Multimāksla”, kas norisinājās 16.maijā Viesītē. Tirdziņā ikviens varēja iegādāties ievērojamo Latvijas mākslinieku radošos darbus – Igo porcelāna traukus, Elitas Platmalnieces kleitas, t-kreklus, maskas, Olgas Rajeckas sveces un citas mākslinieku radītās lietas.Paralēli brīvdabas tirdziņam, parka teritorijā norisinājās arī Viesītes novada pašvaldības apbalvojumu – Goda rakstu un Pateicību, pasniegšana, kas, ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī 2020. gada novembrī – valsts svētkos, nevarēja notikt.

“Dziesmas Latvijai” 4. maija koncerts, filmēts Lonē

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā – 4. maijā Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar VSIA „Latvijas Koncerti” rīkoja svētku koncertus Latvijas novados, viens no tiem ir arī Viesītes novads – Lone.

Ņemot vērā epidemioloģiskos ierobežojumus un drošības pasākumus, 2. maijā Lones Tautas namā koncerts tika nofilmēts bez skatītājiem, lai jau 4.maijā tiktu translēts Viesītes novada LED ekrānā, mājaslapā un facebook kontā. Koncertā piedalās Trio Angelicus: Elīna Šimkus /soprāns/, Ieva Šablovska /arfa/, Sondra Lejmalniece /flauta/. Programmā: Latviešu komponistu mūzika. “Trio Angelicus” īpašo skanējumu veido trīs siltu tembru apvienojums – augsta dāmas balss, flautas dzidrais skanējums un arfas noslēpumainais valdzinājums. Viendaļīgajā koncertprogrammā “Dziesmas Latvijai” ietvertas mūsdienu latviešu komponistu kompozīcijas. 

 

Viesītes novada aktualitātes (2021.gada 12.aprīļa raidījums)

2021. gada 12.aprīļa raidījumā ar aktuālo situāciju un notikumiem novadā iepazīstinās Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks un policijas inspektors Jānis Pučinskis.

Viesītes novada aktualitātes (22.marta raidījums)

Šajā raidījumā Viesītes novada domes priekšsēdētājs pastāstīs par aktualitātēm un jaunumiem saistībā ar jaunizveidojamo Jēkabpils novadu.

Viesītes novada aktualitātes (17.februāra raidījums)

Viesītes novada aktualitātes

25. janvāra video sižetā Viesītes novada pašvaldības priekšsēdētājs Alfons Žuks iepazīstina ar 2021. gada iecerēm un budžetu.

Viesītes novada pašvaldība gatava piešķirt un remontēt telpas Viesītes ugunsdzēsības posteņa vajadzībām

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Viesītes postenis šobrīd atrodas Āžu krogā – pilsētas vecākajā ēkā, kas celta ap 1840.gadu un tiek uzskatīta par Viesītes (kādreizējā Āžu miesta) sākumu. Nodrošinājuma valsts aģentūra, kas atbild par Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu nekustamajiem īpašumiem, informē, ka kultūrvēsturiskā ēka ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī, turklāt tā nav piemērota Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta funkciju izpildei, savukārt ēkas pārbūve vai atjaunošana nav ekonomiski lietderīga.

Viesītes vidusskolas absolventi pulcējas skolas 70.jubilejai veltītā salidojumā

Paula Stradiņa skolā izveidota jauna ekspozīcija “Vēstures klase”

No 2019. gada 21. februāra Viesītes muzeja “Sēlija” apmeklētājiem atvērta pilnīgi jauna ekspozīcija – Vēstures klase. Tā iepazīstina ar Viesītes pilsētas un tuvākās apkārtnes vēsturi gadsimta garumā.