Viesītes Kultūras pils

 

Viesītes kultūras pils

 

Galvenais uzdevums ir radīt iespējas pilsētas un novada iedzīvotājiem pilnvērtīgai brīvā laika pavadīšanai, sava intelekta un spēju izkopšanai. 

Viesītes kultūras pils ir  lielākais kultūras nams Latvijas laukos.

Ēka sākta celt 1980-to gadu vidū kā agrofirmas „Daugava” administratīvais centrs. Likvidējoties lielsaimniecībai, apstājās tā celtniecība. Savā pārziņā to pārņēma Viesītes pašvaldība un no 1992.gada uzsāka celtnes „apdzīvošanu”. Pašlaik šeit atrodas  bibliotēka,  namu pārvalde, policijas iecirknis, kafejnīca „Pils” u.c.1999.gadā atklāja koncertzāli, 2001.gadā konferenču/kino zāli. Kultūras pilī ir tradīciju zāle, deju zāle, telpas pašdarbības kolektīviem, divas izstāžu zāles.

_______________________________________________________________________________________________________

Kultūras pils piedāvā iznomāt telpas – koncertzāli 450 sēdvietām, konferenču/kino – 135 vietām,(konferenču, kongresu, sapulču rīkošanai);  – tradīciju zāli, deju zāli, saviesīgu vakaru, banketu rīkošanai, kā arī ir iespēja noīrēt visas kultūras pils telpas plašākiem pasākumiem. 

Informācija: 65245258, mob. 26513349;Kultūras pils adrese: Smilšu iela 2, Viesīte, Viesītes novads, LV-5237. E-pasts: vkpils[at]inbox.lv