Kempings Pērlīte

Laipni lūdzam Jūs kempingā “Pērlīte”

Mājaslapa: http://perlite.lv

Gadu gadiem Viesītes „Pērlīte” ir gluži kā miera oāze ikvienam, kurš vēlas atpūsties no ikdienas steigas un smelties spēku.

Atpūtniekiem ir pieejamas deviņas kempinga mājiņas, divstāvu brīvdienu māja ar skatu uz ezeru un lauku pirts veselīgam garam un ķermenim (sarūpētas arī pirts slotiņas). Aktīva dzīvesveida cienītāji var izmantot šķēršļu trasi „Meža pērle”, kā arī nomāt laivas, kanoe un sup dēļus. Ja tev ir svarīgi justies kā mājās, tiek piedāvāta iespēja nakti pavadīt divstāvu brīvdienu namiņā ar skatu uz Viesītes ezeru, taču lieliska atpūta gaida arī tos, kuri ieradušies ar savām teltīm un treileriem.

Viesību, svinīgu pasākumu, piemēram, kāzu, ģimenes saietu un dzimšanas dienu svinību, un semināru organizēšanai (līdz 150 cilvēkiem) aktīvi tiek izmantota svinību zāle.

Plašā teritorija, kā arī volejbola un basketbola laukumi ļauj izpausties darba kolektīviem un domubiedriem, kuri šeit rīko savas sporta spēles. Lielisks papildinājums aktīvajai atpūtai ir āra skatuve.

Uz „Pērlīti” brauc atpūtnieki no tuvas un tālas apkārtnes, sevišķi aktīvi ir rīdzinieki. Un, protams, jo labāks laiks, jo lielāka interese. Vasarā vairākas nedēļas nogales jau ir rezervētas, jo cilvēki prot novērtēt gan brīnišķīgo apkārtni, gan piedāvātos pakalpojumus.

Viesītes ezers un priežu sils aicina Jūs uz drīzu tikšanos kempingā “Pērlīte”!